OFFICIAL WEB PROMiXX - Objednávky v pracovní dny do 11:00 odesíláme ve stejný den - Kamenná prodejna Praha 4, Michelská 1005/29

FAQ | Jak funguje PROMiXX ?

Co dělá PROMiXX nejlepším protein shakerem na trhu?

Byl vyroben, aby napravil problémy se standardními shakery. PROMiXX - Mixér na principu víru zajišťuje dokonale hladký koktejl. Je to bezstarostný způsob přípravy. Snadno se čistí a výborně padne do ruky.

K čemu mohu proteinový shaker PROMiXX používat?

Vše, co standardní láhev může nabídnout -  s PROMiXX jste však rychlejší a výsledek je perfektní. Do PROMiXXU můžete nasypat jakýkoliv suplement (protein, kreatin, BCAA, kasein, mass gainers, apod.)

PROČ potřebujete PROTEINY / proteinový shaker? 

Existují tři klíčové oblasti, v nichž vědci prokázali, že je zapotřebí zvýšení příjmu bílkovin pro dosažení optimálních výsledků.

Růst svalů – Ať už jste závodní vzpěrač nebo jste zaměřeni na optimální výsledky z vašeho tréninku, růst svalů vyžaduje něco navíc. Zde přicházejí na řadu suplementy a pro dokonalé vstřebání potřebujete kvalitní shaker, PROMiXX je ten nejlepší.

Vytrvalost – U vytrvalostních sportovců pravidelné cvičení může zvýšit potřebu bílkovin o 50 až 100 %. 

Nadmořská výška – Jste horolezec? Jakýkoliv druh tréninku ve vysoké nadmořské výšce má okamžitý vliv na vaši potřebu bílkovin. Vysoká nadmořská výška znamená, že sportovec potřebuje 2,2 g bílkovin na kilogram za den k udržení rovnováhy bílkovin. To je asi 1,5 až 2krát vyšší než doporučená denní dávka!

Když dáváte maximum do každého svého tréninku, pak potřebujete nejlepší proteinový shaker, který vám pomůže dosáhnout požadovaných výsledků. Nakopněte svůj trénink s nejlepším shakerem všech dob a dělejte fantastické pokroky!


Jak funguje promixx?

Promixx geniálně spojuje funkci klasického shakeru a vortex mixéru. Vortex mixér funguje na principu víru/odstředivé síly, proto rozmíchá dokonale jakýkoliv nápoj. O zábavu není nouze, můžete experimentovat a využít Promixx k výrobě těsta, míchaných vajíček nebo drinků.

Co Nemixxovat?

Určitě nezkoušejte mixovat ovoce, zeleninu a vše co je pevného skupenství. :-) Vortex mixér prostě sekat nebude...

Vyplatí se mi upgrade pack?

Má dobíjecí baterii, silnější motor, NUTRIPOD na suplementy a další náhradní víko. Upgrade pack doporučujeme, pokud chcete nosit s sebou Váš protein nebo jakýkoliv suplement a nestarat se o baterky. Díky NUTRIPODU dáte svůj suplement přímo pod víko do šejkru, můžete tak svůj drink namíchat těsně před požitím! Díky silnějšímu motoru budete moct míchat například omelety a navíc nebudete muset dokupovat baterie, stačí jen připojit do usb a nabíjet..


 


 

splňujeme legislativní normy o recyklaci

Jako oficiální distributor šejkrů PROMiXX jsme držiteli těchto osvědčení:

  • Společnost plnící povinnost zpětného odběru, odděleného sběru, zpracování, využití a odstranění elektrozařízení a elektroodpadu
  • Společnost plnící povinnost zpětného odběru baterií a akumulátorů

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.